SafeWeber.ru
Субота, 25.05.2019, 18:36

Чернівецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №6Офіційний сайт ЗОШ №6


Меню сайту
Категорії розділу
Візитівка школи №6 [3]
З історії школи [2]
Адміністрація школи [5]
Педагогічний колектив [2]
Наше опитування
Шановний користувачу, Ви:
Всього відповідей: 363
Статистика
Форма входу

Посібники для соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми учасників АТО та внутрішніх переселенців

  1. Допомога в період конфлікту

Складні соціально-політичні події, що відбуваються в Україні, так чи інакше позначаються на життєдіяльності всього населення країни. Значну частину його складають особи соціально вразливих категорій, які потребують постійної уваги та підтримки з боку держави, фахівців соціальних служб та установ. До них належать діти, сім’ї, члени сімей яких загинули, поранені чи зниклі безвісти; жінки; внутрішньо переміщені особи; сім’ї військовослужбовців; сім’ї, в яких зруйновані родинні зв’язки.

У виданні подаються методичні рекомендації з формування навичок без- печної поведінки в дітей в умовах суспільної кризи та збройного конфлікту в країні. Окрему увагу приділено можливостям отримання необхідної гумані тарної, психологічної, соціальної та правової допомоги дітям та їхнім сім’ям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.

/psiholog/dopomoga_v_period_konfliktu.pdf

  1. Профілактика стресових розладів

У посібнику представлено теорії стресу, травматичного стресу та посттравматичного стресового розладу. Розкрито особливості діагностики, профілактики та корекції травматичного та посттравматичного стресового розладів. Запропоновано широкий спектр практичних рекомендацій, які будуть ефективними в роботі шкільних психологів (соціальних педагогів) з педагогами, учнями, батьками та іншими особами, що постраждали у ситуації соціально-політичної кризи в країні з метою подолання стресу та запобігання віддалених ефектів та наслідків посттравматичних симптомів. Матеріали посібника будуть у нагоді й вчителям та батькам, учні та діти яких зазнали психічних травм, перебувають у стані гострого (хронічного) стресу, внаслідок перебування на території конфлікту, або якщо вони стали свідками насильства (терору), або якщо вони переживають горе у зв’язку із втратою рідних, які були учасниками АТО в Україні.

/psiholog/profilaktika_stresovikh_rozladiv.pdf

  1. Соціально-педагогічна допомога в період військового конфлікту

Видання містить аналіз становища сімей з дітьми в Україні в умовах військового конфлікту; опис міжнародного та вітчизняного досвіду соціально-педагогічної та психологічної роботи в такій ситуації; теоретичні та методичні матеріали з надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок масових зіткнень і бойових дій, вимушеним переселенцям, особливо дітям; аналіз змісту, концепцій і стратегій соціально-педагогічної роботи в період конфлікту, а також методичні рекомендації та розробки для педагогічних працівників, психологів, інших фахівців, які працюють із сім’ями, що постраждали внаслідок конфлікту.

Для класних керівників, соціальних педагогів, практичних психологів, педагогічних і соціальних працівників, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.

/psiholog/socialno-pedagogichna_dopomoga_v_period_vijskovogo.pdf

  1. Соціально-педагогічна та психологічна допомога в постконфліктний період

Книга містить рекомендації зі здійснення соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми в період переживання соціально-політичних конфліктних та постконфліктних ситуацій. Окрему увагу також приділено роботі з педагогічними працівниками та батьками.

Для соціальних педагогів, практичних психологів, педагогічних працівників, студентів вищих навчальних закладів педагогічного профілю, фахівців громадських організацій, широкого кола громадськості.

/psiholog/socialno-pedagogichna_ta_psikhologichna_robota_v_p.pdf

 

Пишіть нам


cv_school6@ukr.net
Пошук


Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Чернівцях
Погода у Чернівцях на тиждень

Архів записів
Наша кнопка

Код кнопки

Друзі сайту
GlavBoard.ru
Баннера на заказ.
 

Copyright MyCorp © 2019

Створити безкоштовний сайт на uCoz